Serdecznie polecam z całego serduszka usługi u Karolinki! Zdjęcia są profesjonalne, sesja robiona jest w bardzo miłej i fachowej atmosferze. Na pewno skorzystam wraz z całą swoją rodzinką pewnie jeszcze nie jeden raz z usług Karoliny i jej aparatu! Jeżeli szukacie Państwo profesjonalistki, to znajdziecie je tutaj!